Wspieramy Młode Talenty

Od połowy 2008 roku promujemy i wspieramy drużynę piłkarską EPT Grabiny Zameczek. Dzięki wsparciu naszej firmy drużyna posiada nowoczesny sprzęt do treningu oraz możliwość rozwijania swoich umiejętności piłkarskich.

Drużyna piłki nożnej Grabiny Zameczek istnieje od 1988 roku. Obecnie drużyna gra w A klasie grupie II Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Gdańsku, a nasi Juniorzy z rocznika 2000 w klasie C grupy II. Do sekcji należą mieszkańcy Grabiny-Zameczek jak i okolicznych miejscowości. Zaangażowani w rywalizację sportową są też rodziny, znajomi i przyjaciele zawodników. Treningi prowadzone są 2 razy w tygodniu na boisku gminnym "orlik" i w Zespole Szkół w Suchym Dębie. Trenerami naszej drużyny są Krzysztof Lisowski, Sebastian Podkowski oraz Jarosław Michałowicz. Drużyna bierze udział w meczach organizowanych przez Pomorski Związek Piłki Nożnej rozgrywane w Suchym Dębie jak i w rejonie województwa pomorskiego. Prezesem KS EPT jest Jarosław Michałowicz.

„W czerwcu 2008 roku dzięki hojności właścicieli firmy EPT MASTER z Suchego Dębu drużyna otrzymała nowy sprzęt sportowy oraz nazwę EPT Grabiny Zameczek. Dzięki wsparciu firmy Pawła Hallmana drużyna posiada nowoczesny sprzęt do treningu oraz możliwość rozwijania swoich umiejętności piłkarskich.”

Prezes KS EPT, Jarosław Michałowicz

Galeria Zdjęć